Instagram Beğeni Hilesi Android

Instagram Beğeni Hilesi Android

Android beğeni hilesi bir suni beğeni ve like çoğaltma uygulamasıdır. Instagramda beğeni ve like hilesi yapmaya yarar. Android Beğeni Hilesi kullanıcılara günlük kredi gönderir. Bu kredilerle beğeni ve like yapmak mümkün olur. Yapılan like ve beğeniler tamamıyla türk ve aktif kullanıcılardan meydana gelir. Ücretli ve ücretsiz olanları mevcuttur. Ücretsizlerde kullanıcıların karşısına çıkan reklam resimleri yayınlanır, ücretlilerde bu olmaz.

Android Cihazlarda Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

Bir çok kullanıcı Instagram’da çok yüksek takipçi sayısına ulaşılamayacağını, bunun için zamanın geçtiğini düşünür. Ancak kullanıcılar etkin bir yöntem izlemeleri halinde takipçi sayılarını yükseltebilmekteler. Ayrıca instagram hesabını büyütebilmek için takipçi satın almaya bazen gerek duyulmayabiliyor. Birkaç android beğeni hilesi uygulamasından faydalanarak ücretli ya da ücretsiz bir şekilde organik bir büyüme elde edebilmektedir.

Son yılların oldukça popüler sosyal medya platformlarından olan Instagram sayesinde para kazanan kullanıcıların yüksek takipçilere ulaşmalarının ardından çeşitli markalarla reklam işbirliği yaparak kazanç elde edilebiliyor. Ancak bunu yapmak için instagram takipçi sayısını organik yollarla artırmak pek kolay olmuyor. Buna ilaveten Instagram pazarlama işiyle uğraşanlar, instagram hesaplarını büyütmek üzere danışmanlık hizmeti veren ajanslardan yardım alanlar dahi bulunmakta. Ancak birisinden yardım almaksızın ve para ödemeksizin de bazı uygulamaları kullanıp Instagram hesabı büyütülebilir.

Beğeni Hilesi Kullanırsam Hesabımın Banlanma Riski Var mı?

Instagram, dünya genelinde WhatsApp’ın ardından en sık kullanıcıya sahip, en çok tercih edilen mobil uygulamadır diyebiliriz. Bir kaç evvel Facebook tarafından alındıktan sonra iyice gelişti. Hikaye paylaşımı gibi çok popüler özellikler nedeniyle daha da popüler hale gelen instagram'ın bazı teknik aksaklıkları da yol değil. Ayrıca android beğeni hilesi aracılığıyla kazanılmış gerçek olmayan kullanılcıların hesap açmalarının önüne geçebilmek için instagram algoritması sık sık hata yapıp gerçek kullanıcıların da hesaplarını kapatabiliyor. Aslında Instagram hesapları neden kapanıyor sorusunun farklı bir kaç yanıtı var. Mesela topluluk kurallarına uyulmadığı içinde hesap kapatılabilir.

Fake hesaplar, yani gerçekte olmayan birinin varmış gibi davrandığı sahte hesaplar, işletmeleti temsil ediyormuşcasına paylaşımlarda bulunan hesaplar da tamamıyla açılmamak üzere kapatılırlar. İlaveten bu gibi davranışların yasal bir karşılığıda mevcut. Dolandırıcılık ve sahte bilgi vermekten savcılığa suç duyurusu yapılabilir ve hesap sahipleri bulunup yargılanabilirler