İnstagram Beğeni Hilesi Olmadan Nasıl Yükseltirim

İnstagram Beğeni Hilesi Olmadan Nasıl Yükseltirim

Instagram gibi sosyal medya uygulamaları birçok kişinin hayatının odak noktası olmaktadır. Bu yüzden de beğeniler, yorumlar ve paylaşımlar oldukça önemlidir. Büyük kitlelere hitap etmek için ise beğenileri yüksek bir sayfa olmak oldukça önemli bir hale gelmektedir.

Instagram beğeni hilesi olmadan nasıl yükseltirim sorusu ise birçok kişi tarafından akıllara gelmektedir. Organik olarak beğeni çoğaltmak için yapılması gerekenler şunlardan oluşmaktadır:

-Günlük olarak InstaStory atarak paylaşımlarda bulunmak. Ancak bu paylaşım sayılarına dikkat edilmesi gerekmektedir.

-Düzenli bir şekilde post paylaşmak.

-Yorumlar ile takipçilerle iletişim halinde olmak.

-Atılan postları doğru efektler ile güzelleştirmek.

-İnsanların dikkatini çekebilecek fotoğraflar, videolar koymak.

Bu gibi unsurlara dikkat edilmesi durumunda ise kısa bir süre içerisinde istenilen kitleye ulaşılmaktadır. Böylelikle organik takipçiler ile yüksek sayılarda uzun vadeli beğenilere ulaşılmaktadır.

Instagram Beğeni Paketleri

Instagram beğeni hilesi olmadan nasıl yükseltirim sorusu birçok kişinin günümüzde aklından geçirdiği sorularda biri olmaktadır. Hem kişisel sayfa olarak hem de Instagram üzerinden işler yapıldığında bu önemlidir. Beğenilerin bu kadar önemli olması ise birçok kişinin bunu ticarete dökerek belli ücretler karşılığında beğeni paketleri hazırlayarak satmasını sağlamaktadır.

Instagram beğeni paketleri genellikle istenen beğeni sayılarına göre değişim göstermektedir. Bunun haricinde ise oto beğeni paketleri bulunmaktadır. Bu paketler satın alındığında ise video veya fotoğraf paylaşıldığı an otomatik olarak beğeni yapılmaktadır.

Instagram Beğeni Fiyatları

Instagram beğeni hilesi olmadan nasıl yükseltirim yanı sıra belli miktarlar karşılığında bu işlem siteler tarafından yapılmaktadır. İstenilen beğeni sayısına, istenilen paket şekline ve Premium üyeliğe göre değişim göstermektedir.

Paket fiyatları ise genellikle 500 beğeniye 20 ile 40 TL arasında değişim göstermektedir. Beğenilerin sayısı 20.000 beğeniye çıkması durumunda ise 80 ile 100 TL arasında değişim göstermektedir. Beğeni sayısı haricinde ise beğenilerin nasıl olacağı da fiyatı etkilemektedir. Yani beğenilerin organik takipçi mi yoksa fake hesaplardan mı oluştuğu önemlidir.

Paket olarak satılan beğeni fiyatlarının değişim sebebi ise genellikle ne kadar zaman boyunca süreceği ve her posta uygulanıp uygulanamayacağı ile ilgilidir. Bu fiyatlar ise genellikle 30 TL ile 120 TL arasında değişmektedir.