İnstagram Beğeni Ücretsiz Nasıl Çoğaltırım

İnstagram Beğeni Ücretsiz Nasıl Çoğaltırım

Günümüzde internet bağlantısı bulunan herkesin mutlaka kullandığı sosyal medyalardan biri de Instagramdır. Bu tarz sosyal mecralar ise günümüzün çoğu vaktini almakta ve yapılan birçok şey paylaşılmaktadır. Paylaşımlar ise geniş kitlelere ulaşarak takipçi kazanmak isteyen kişiler ise beğeni satın almak istemektedir. Bu gibi durumlarda ise İnstagram beğeni ücretsiz çoğaltma istenmektedir. Beğeniyi çoğaltmak ve geniş kitlelere hitap edebilmek için birçok yol bulunmaktadır.

Ücretli Beğeni mi? Organik Beğeni mi?

İnstagram beğeni ücretsiz çoğaltma yapmak için iki türlü seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler ise ücretli beğeni ve organik beğeni olmaktadır. Ücretli beğeniler, genellikle bu işi yapan sayfalara istenilen ücret kadar para karşılığında beğeni verilmesidir. Bu beğeniler ise genellikle yabancı veya fake olarak açılan hesaplardan gönderilmektedir.

Organik beğeni ise gerçek kişiler tarafından hesabınızın büyümesi olarak geçmektedir. Gerçek kişiler tarafından beğenilmesinden dolayı da beğeni ile beraberinde yorum ve takipçi gibi durumlar da art arda gelerek takipçi sayısının yükselmesini sağlamaktadır.

Organik Beğeni Nasıl Kazanılır?

İnstagram beğeni ücretsiz çoğaltma yapmak için ücretli beğeni yerine organik beğeni seçilmesi durumunda kişilerin fotoğraf veya video atarken belli başlı şeylere dikkat etmesi gerekmektedir. Bunlar ise şunlardan oluşmaktadır:

-Post atarken doğru bir hastag kullanımı ile keşfete düşerek gerçek kişilere ulaşmak.

-Düzenli olarak post atmak.

-Paylaşacağınız postların gerçek anlamda bir bütün halinde olması.

-İnsanların dikkatini çekebilecek olan filtreler.

-Posta yapılacak olan yorumlara cevap vermek.

-Takipçilerinize soru sormak.

-Yorumlar yaparak takipçileriniz ile iletişime geçin.

-Günlük olarak fazla sayıyı aşmayacak şekilde InstaStory atmak.

-Bunlar haricinde ise büyük sayfaların altına geri takip etkinliği yapacağınızı belirtmek.

Bunun gibi birçok maddeyi Instagram da fotoğraf veya video atarken dikkat edilmesi hızlı bir şekilde sayfanın büyümenize ve bunu yaparken organik takipçiye ulaşılmasını sağlamaktadır. Bir süre sonra ise ulaşılan takipçileri elde tutmak oldukça önemlidir. Takipçileri elde tutmayı ve günlük olarak alınan etkileşimi arttırdıkça sayfanıza reklam verilebilmektedir. Böylelikle hem sizi seven bir takipçi kitlesine ulaşılmakta hem de sosyal medyadan kazanç elde edilmeye başlanmaktadır.