Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır?

Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır?

1.ınstagram mavi tık ayarlarını yapmak için Instagram uygulamasını açın ve profilinize girin. Bunu sağ alt köşede bulunan küçük insan şekline sahip butona tıklayarak yapın.

2.Profil ayarlarına girin. Bunun için sağ üst köşede bulunan menüye tıklayın. Bu size, ekranda çeşitli bölümler içeren bir menüyü açar. Ekranın alt tarafında, tekerleği andıran ve üstünde Ayarlar yazan bir buton görünür. Bunu görüntülemek için bu butona tıklayıp devam edin.

3.Ayarların, hesap başlığı altında bulabileceğiniz -Doğrulama İsteği- bölümüne gidin. Başvuru formunu doldurmak için butona tıklayın. Instagram Kapanan Hesaplar Geri Açılabilir mi? Bölümüne girdikten sonra, Instagram mavi tık formunu doldurulması gerekecek. Bunu yapabilmek için şunları göndermeye hazırlanın:

Tam isminiz

Soy adınız

Varsa Kullanılan takma isim, unvan VB. Hesabın kategorisi, Haberler/Medya gündemi, Spor haberleri, Devlet ve Politika, Müzik haberleri, Moda haberleri, Eğlence haberleri, Blogger/Influencerlar, İşletme, marka/organizasyon VB.

Devletin verdiği üstünde fotoğraf olan kimlik fotoğrafı ya da yasal veya işletme kimliğinin resmi, hesap bir işletme hesabıysa eğer...

Gönder tuşuna basın... Bu sayede ınstagram mavi tık formunu tamamlamış ve başvuruda bulunmuş olursunuz.

Instagram Mavi Tık Almanın Ücreti Ne Kadar?

Instagram mavi tık fiyatı ne kadardır diye soru soran internet kullanıcılarının, kendi hesaplarını onaylatabilmek ve bedelini öğrenebilmek için, böyle bir soru sorduklarını düşünebiliriz. Mavi tik fiyatının ne kadar olduğunun yanıtını kesin bir şekilde vermek çok güç. Çünkü hesapların eksikleri daha az olur, bazılarında ise daha çok. Eksiklerin giderilmesi için yapılan çalışmalar da ekstra bir maliyet oluşturduğu için ınstagram mavi tık fiyatı ne kadardır sorusuna aralıklı fiyat vermek daha doğru olur. Instagram mavi tık alma bedeli hesabın durumuna göre 6 bin ile 35 bin TL arasında değişebiliyor. Hesabını yeni açtıysanız ve hiç takipçiniz yoksa eğer, bu hesaba mavi tık almak için çok yüksek rakamları gözden çıkarmanız gerekecektir.

Instagram Beğeni Paketleri

Instagram kredi paketlerini satın alarak, hiçbir gönderiyi beğenmeksizin veya hiç kimseyi takip etmeyerek dilediğiniz oranda beğeni kredisine sahip olmanız mümkün. Bir kez kredi satın alınan hesaplar özel üye olurlar ve bir daha hiçbir şekilde gönderi beğenmeleri ve hesap takip etmeleri gerekmemektedir.