Instagram Takipçi Gizleme

Instagram Takipçi Gizleme Adımları Nasıl Gerçekleştirilir?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet sosyalleşmenin de önünü açtı. Kişiler sosyal medya siteleri aracılığıyla birbirleri ile kolay ve hızlı şekilde iletişim kurar hale geldi. Bu paylaşım sitelerinin başını da instagram çekmekte. Instagram hızlı ve eğlenceli yapısıyla sunduğu yeniliklerle milyonlarca kullanıcıyı kendisine çekti. Ancak bu sırada kullanıcıların en çok önem verdiği durum olan gizlilik sorunu ortaya çıktı. Takipçilerini ve takip ettiklerini dışarıdan kişilerin görmesini istemeyen kullanıcılar için gizlilik önemli bir unsur haline geldi. Instagram takipçi gizleme ile birlikte bu sorun çözülmüş oldu. Peki takipçi nasıl gizlenir? Instagram bünyesinde bulundurduğu gizlilik politikası dahilinde kullanıcılarına gizli hesap seçeneğini sundu. Bu sayede kullanıcılar tüm bilgilerini istemedikleri kişilere gizleme şansını elde etti. Ayarlar kısmından gizli hesap açma gibi kısa bir sürede Instagram takipçi gizleme, paylaşım gizleme takip edileni gizleme imkanına erişilmektedir.

Instagram Takipçi Gizleme Nasıl Yapılır?

Instagram takipçi gizleme nasıl yapılır? sorusunun birçok yanıtı bulunmaktadır. Bunlardan en temeli ve en basiti Instagram’ın gizlilik politikası dahilinde kullanıcılarına sunduğu gizli hesap seçeneğidir. Gizli hesap seçeneği ile hesabınızı sizin onaylamadığınız kimse göremez. Bu sayede takip ettiklerinize ve takipçilerinize izin vermediğiniz kimse erişememektedir. Diğer bir yol ise şüphelendiğiniz ya da bot olduğunu düşündüğünüz hesapları engellemedir. Hesapları engelleme seçeneğini kullanıcıların profilinde bulunan üç noktaya dokunarak çıkan engelleme seçeneğini onaylarak aktif edebilirsiniz. Bu sayede gizli hesap sahibi olmasanız bile seçtiğiniz kullanıcılar bilgilerinize erişemeyecektir. Son seçenek ise program kullanmaktan geçmektedir. Bazı Instagram programları ile takipçilerinizi gizleme şansınız mevcuttur.

Instagram Takipçi Gizleme Geri Nasıl Kaldırılır?

Instagram’da takipçilerini gizledikten sonra gizlenecek bir durumun olmadığını düşünen ve takipçilerini gizlemek istemeyen kullanıcılar Instagram takipçi gizleme geri nasıl kaldırılır? sorusunu yöneltmekteler. Geri kaldırma için aynen gizleme yolunda olduğu gibi seçenekler mevcuttur. İlki ayarlardan gizli hesap seçeneğini kaldırmaktır. Bu yolla kullanıcılara erişim açılmış olunur. İkinci yol ise engellenen hesapların engelini kaldırma ile gerçekleşmektedir. Son ve en faydalı çözüm ise internet sitelerinden nanofollow.com bu sorunlarınız için hızlı,kolay ve pratik çözümler sunmaktadır.